Jesteśmy tutaj po to, aby się świetnie bawić

Na samym początku musimy przyznać, że nie jesteśmy Pashą drugiej generacji  - to fakt. Większość z naszej ekipy gra rekreacyjnie zarówno w LoL-a, CS-a czy Fifę. Brakuje nam na lokalnym rynku elementu rywalizacji. A jako, że jesteśmy świetni w organizacji i logistyce, to wpadliśmy na pomysł utworzenia takiego projektu.

Współtworzyliśmy jeden z największych (jeśli nie największy ostatecznie) turniej Fify 2019 na PS4 w Nowym Dworze. Wyszło wspaniale, wszyscy się doskonale bawili. Nie zamierzamy tworzyć projektu dla 15 osób. Szkoda czasu, pracy i pieniędzy. Jesteśmy przekonani, że stworzymy ogromny projekt na miarę nie tylko powiatu, ale i województwa.

Mówiąc krótko - znamy się na rzeczy, a teraz chcemy przenieść się na dużo wyższy poziom i wykorzystać moment, w którym e-sport zaczyna docierać w coraz więcej miejsc. Stworzyliśmy trzy ligi, wykorzystamy trzy różne gry, zagrają z nami trzy różne typy osobowości zawodników. Jednak jest jedna wspólna cecha, która była motorem napędowym tego projektu - rywalizacja.

Jako esportowa odnoga portalu NoToSport chcemy po prostu przejąć ten rynek z Waszą pomocą, bo podobnie do meczów w Fifie czy LoL-u - chcemy być najlepsi. I choć nie wygramy przed komputerem grając w gry, to być może wygramy tworząc dla Was najlepszą lokalną ligę gier online.

Z pozdrowieniami,
Sebastian Małolepszy / Charli / - założyciel, obsługa techniczno-logistyczna
Rafał Gadzała / roomegg / - współzałożyciel, kordynator LoL-a
Sebastian Skolasinski / .:Mult!K!LL:. / - współzałożyciel, koordynator CS-a G.O.
Michał Górzyński - współzałożyciel, koordynator FIFA

Materiały prasowe dotyczące naszego projektu

Jeśli potrzebują Państwo inne informacje prosimy o kontakt z adresem biura prasowego

Pobierz materiały (PLIK ZIP)